Аюрведа Здесь
  Магазин » Каталог » Специи, пряности, чаи и масала » Чаи, напитки » УТ-00002875 Мои данные   |  Корзина   | Оформить заказ  
Уважаемые покупатели Трифала Чурна 500 грамм ожтдаем через 7-10 дней. Извините за задержку...
Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Быстрый поиск
 
Разделы
Показать все товары
Производители
Indianbeauty- индийские украшения, этническая одежда - Женская восточная одежда, восточные украшения
Мы в в соц сетях

Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
! О Нас!
!!Новости и акции текущей недели!
!Бесплатная доставка по Украине!
Занятия йогой в Днепропетровске!
Наши партнёры в регионах
Обучение Индийским танцам!
Розничные точки продажи
Сертификаты
Заказ и доставка продукции
Рецепты блюд, напитков и лекарственных средств
Безопасность
Отзывы   Перейти
Написать отзывНапишите Ваше мнение о товаре!
Свежие новости
Лучшие производители Аюрведы! Kottakkal Arya Vaidya Sala.
Летние средства по уходу за волосами по акционным ценам!
Аллергия, лечение согласно Аюрведе*
Как избавиться от пигментных пятен домашних условиях
Детоксикация¤ организма и избавление от паразитов
Информация
Справочник растений
Актуальные статьи

Перед отправкой заказа заполните поля формы:

Цена: 10 грн. X = Сумма: 15 грн.
 * Даю согласие на сбор и обработку моих персональных данных

* - поля обязательные для заполнения

Зелений чай з тулсі (священний Базилік) Еко Валей, Eco Valley, 30 пак., Аюрведа Здесь
назад
Товар 103 из 104
вперёд
Цена: 200.00 грн.
В корзину
Купить в 1 клик

Упаковка: 30 пак 

Надзвичайно вдале поєднання зеленого чаю та священного Базиліку!

Склад: Зелений чай (50%), Тулсі (священний Базилік) - (50%)

Харч.цінність100г

Енер.цінність 0 кДж/0ккал 

Жири 00г

в т.ч. насичені 0г.

Вуглеводи менше 0г

в т.ч. Цукор менше 0г

харчові волокна  0 г

Білки менше 0г

Сіль 0 г 

Продукт містить кофеін

Термін зберігання - вказано на упаковці

Країна походження: Індія

Виготовлено на замовлення: Weikfield Foods Pvt Ltd.

Weikfield Estate, Gat No.- 485, Lonikand Nagar Road, Taluka Haveli, Dist. - Pune, Pune, Maharashtra 412216 India 

Зелений чайний листок містить значну кількість вітаміну С, поступаючись в цьому відношенні лише деяким сортам шипшини. У зеленому чаї міститься більше вітаміну С, ніж в чорному, оскільки при ферментації значна його частина втрачається. Іншим важливим компонентом є вітамін К, що підвищує здатність крові до згортання. Крім того, чай містить вітаміни В1, В2, РР, пантотенову кислоту і вітамін Е.

В аюрведичній медицині туласі тисячоліттями використовувалася як одна з основних лікарських рослин, які мають велику цілющу силу. Туласі описується Чаракою в основному тексті з Аюрведи під назвою «Чарака-самхіта», а також згадується в «Ріг-веді». Вважається, що туласі має адаптогенні властивості, приводить в гармонію тілесні функції і допомагає долати стрес. Туласі має сильний аромат, терпкий смак і вважається «еліксиром», що збільшує тривалість життя.

Важливе значення в утворенні аромату чаю мають ефірні олії, що є сумішами різних органічних сполук: вуглеводів, альдегідів, кетонів, спиртів, кислот, фенолів. У чайній рослині найбільша кількість ефірних олій міститься в бруньках, першому і другому листку. Вміст ефірних олій вчайному листку різко збільшується при його зав'ялюванні і особливо при скручуванні і дещо знижується в напівфабрикаті, залишаючись в той же час набагато вищим порівняно із зеленим листком. Окремі компоненти чайної ефірної олії можуть мати запах троянди, меду, лимону, жасмину, зумовлюючи в комплексі аромат напою.

До складу чайного листка також входять алкалоїди: кофеїн, теобромін і теофілін, які чинять збудливу дію на організм людини. Вміст кофеїну, який накопичується у всіх наземних органах рослини, і особливо в молодому листку, може досягати 3-5% на АСР. Сумарна кількість теоброміну і теофіліну не перевищує 0,6-0,8%. Високий вміст кофеїну вказує на хорошу якість чаю: високосортний чай містить 3-4% кофеїну, а чай з грубої сировини - до 1%. При переробці чайного листка вміст кофеїну дещо знижується, оскільки він вступає в реакцію з фенольними речовинами, зокрема з таніном, утворюючи сполуки, що викликають помутніння міцного чаю після його охолодження.

Кофеїн чаю знімає втому, підвищує розумову і фізичну активність, стимулює роботу серця, головного мозку, органів дихання. Проте по силі дії він слабкіший, ніж кофеїн кави. Тому вживання чаю не викликає серцебиття, безсоння. Інші алкалоїди чаю чинять мінімальний вплив на організм порівняно з кофеїном.

Розчинні у воді вуглеводи в чаї представлені в основному глюкозою, фруктозою, сахарозою, рафінозою, стахіозою, а нерозчинні - клітковиною, целобіозою і незначною кількістю (менше 1%) крохмалю. Цукри чайного листка відіграють важливу роль в утворенні смаку, зовнішнього вигляду і аромату чаю, оскільки при підвищеній температурі взаємодіють з амінокислотами і утворюють альдегіди з різними запахами (квітковим, фруктовим, медовим). Нерозчинні вуглеводи чаю погіршують його якість. Пектинові речовини чайного листа представлені як в розчинною, так і нерозчинною у воді формою. Високоякісний чайний лист, зібраний в липні-серпні, містить значну кількість (до 2,0-3,5%) розчинних пектинових речовин. В процесі отримання чаю кількість розчинних пектинових сполук знижується до 1,5-2,0%.

Чайний лист містить білки, причому в ніжних листках кількість білка може досягати 30%, а в зрілому листку вміст білка значно нижчий. При переробці листка, особливо в процесі зав'ялювання і при подальшій обробці, відбувається гідроліз білкових речовин з утворенням амінокислот, які разом з цукрами приймають участь в утворенні смаку і аромату чаю при ферментації і висушуванні чайного листа. В процесі висушування білки денатурують.

Пігменти чайного листа представлені хлорофілом, каротиноїдами і флавоноїдами. Хлорофіл - складова частина зеленого листя, відіграє центральну роль в реакціях фотосинтезу. В процесі переробки чайного листка при виробництві чорного чаю значна частина хлорофілу руйнується. Вміст зелених пігментів в готовому чаї погіршує його якість, оскільки додає настою зеленуватий колір, трав'янистий присмак. Каротиноїди містяться в чайному листі в набагато меншій кількості, ніж хлорофіл, їх окислення веде до утворення альдегідів, що впливають на аромат чорного чаю. Флавоноїди чайного листа також впливають на аромат чаю, оскільки при їх розпаді йде утворення ароматичних речовин (спиртів, альдегідів). Більше всього флавоноїдів міститься в ніжному листічайної рослини.

У чайному листі присутні органічні кислоти (яблучна, щавлева, лимонна, бурштинова, піровиноградна); їх кількість змінюється залежно від віку рослини і якості листка, а також від стадії переробки. Високий вміст органічних кислот погіршує смак чаю.

З мінеральних речовин в чайному листку і чаї найбільше сполук калію (приблизно половина від загальної кількості), високий вміст сполук фосфору, заліза, кальцію, магнію. Крім того, чай містить фтор, йод та інші елементи. У міру старіння чайного листка загальна кількість мінеральних речовин збільшується, а найбільш цінна розчинна частина - зменшується.

 

Зелений чай з тулсі (священий Базілік) Еко Валей, Eco Valley, 30 пак., Аюрведа Здесь


Корзина
Корзина пуста
Вход
E-Mail:   
Пароль: 
Регистрация
Забыли пароль!
 
Новинки   Перейти
Пенджаби-туника (курта), Бело-оранжевое с цветами, M1-00000010, Аюрведа Здесь
Пенджаби-туника (курта), Бело-оранжевое с цветами, M1-00000010, Аюрведа Здесь

Добавить в Корзину 350.00 грн.
Хлопок 100% Этот вид восточной одежды достаточно комфортный и практичный, а также ...
Скидки   Перейти
Краскале чебная Долина Инда 100% натуральная и органическая, Светло-Коричневый (120 грм), 100% Botanical Hair Colour Light Brown
Краскале чебная Долина Инда 100% натуральная и органическая, Светло-Коричневый (120 грм), 100% Botanical Hair Colour Light Brown

Добавить в Корзину 380.00 грн.
199.00 грн.
Упаковка: 120 г. Руководство по применению Цвет Golden Wheat Blonde 100% растительная краска ...
Рекомендуемый товар   Перейти
Ароматическое масло - Духи Болливуд, 2,5 мл, Песня Индии, Song of India, R.Expo, Bollywood, Natural Fragrant Oil, Аюрведа Здесь!
Ароматическое масло - Духи Болливуд, 2,5 мл, Песня Индии, Song of India, R.Expo, Bollywood, Natural Fragrant Oil, Аюрведа Здесь!

Добавить в Корзину 62.00 грн.
45.00 грн.
Упаковка: 2,5 мл Натуральное ароматическое масло с роликовым аппликатором для удобного ...
Лидеры продаж
01.Чай Самахан, помощь природы от простуды, Samahan Tea, Аюрведа Здесь
02.Элитный индийский чай Дарджилинг Мери Чай, Meri Chai Darjeeling, 100 грм., Аюрведа Здесь
03.Чай каркаде, сушёный гибискус, 100 грм., Аюрведа Здесь
04.Чёрный гранулированный индийский чай Мери Чай, Meri Chai CTC, 100 грм., Аюрведа Здесь
05.Индийский черный чай Брук Бонд Тадж Махал, Brooke Bond Taj Mahal 100г., Аюрведа Здесь
06.Зелёный индийский чай Мери Чай, Meri Chai, 100 грм., Аюрведа Здесь
Производитель
Другие товары
Подписка на рассылку
E-Mail:

Подписаться
Отписаться